Proftechnik Sp. z o.o. jako zespół specjalistów z branży elektronicznej, elektrycznej oraz automatyki budynkowej zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań w zakresie instalacji fotowoltaicznych, powietrznych pomp ciepła, klimatyzacji oraz ładowarek do samochód elektrycznych.

Nasi odbiorcy to zarówno klienci indywidualni, jak i małe firmy oraz duże przedsiębiorstwa.

proftechnik pro partner panasonic

Szeroka gama produktów oraz rozwiązań pozwoli na zoptymalizowanie doboru jednostki/instalacji dla każdego rodzaju inwestycji.

Pamiętaj, że instalując urządzenia OZE (Odnawialnych Żródeł Energii) nie tylko obniżasz ponoszone na energię koszty, ale pomagasz ulepszać nasze środowisko i powodujesz, że powietrze, którym oddychamy jest czyste. Jesteś EKO!

Pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła pozwala zamienić energię znajdującą się w powietrzu, na zewnątrz naszego budynku i wykorzystać ją do ogrzania Twojego domu/firmy. Instalując pompę ciepła nie musisz się martwić o dodatkowe koszty zewnętrznych przyłączy, takich jak instalacja gazowa, a wysoka wydajność i niskie zużycie energii elektrycznej poprawią komfort Twojego życia!

W kombinacji z odpowiednio dobraną instalacją fotowoltaiczną Twój dom staje się niezależny od zewnętrznych dostawców energii, a Ty możesz cieszyć się z darmowego prądu oraz ogrzewania.

pompy ciepła radom

Fotowoltaika

Własna elektrownia fotowoltaiczna to opłacalna inwestycja w bezpieczną i sprawdzoną technologię zapewniającą długoletnią i bezobsługową pracę.

Nasze instalacje wytwarzają energię przez cały rok, a darmowy prąd płynie zawsze wówczas gdy wstaje słońce.

Przy instalacji dobranej odpowiednio do Twojego zapotrzebowania na energię, możesz zapomnieć o rosnących rachunkach za prąd na kolejne lata.

Korzystając dodatkowo z programu „Czyste Powietrze” (przy jednoczesnej instalacji Pompy Ciepła) oraz ulgi termomodernizacyjnej przy rozliczeniu PIT możesz spodziewać się zwrotu od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych dla swojej przydomowej instalacji.

Klimatyzacja

Klimatyzacja stała się w naszym otoczeniu i klimacie standardem, a przystępne koszty instalacji pozwalają nam cieszyć się przyjemnym chłodem w naszych domach oraz miejscach pracy.

Wybór odpowiedniego sprzętu jest niezwykle istotny, pozwoli nam na zachowanie komfortu w różnych warunkach i temperaturach. Decydując się na współpracę z PROFtechnik otrzymują Państwo fachowe doradztwo, pomoc w doborze jednostki, jej umiejscowienia oraz instalację dokonaną przez profesjonalny zespół naszych inżynierów.

Posiadamy wszystkie certyfikaty pozwalające na montaż oraz serwis klimatyzacji.

 

E

Dla domu

E

Dla firm

ŁADOWARKI DO SAMOCHODÓW
ELEKTRYCZNYCH

Dostępne w naszej ofercie stacje ładowania samochodów elektrycznych to innowacyjne urządzenia, które są wyposażone w szereg dodatkowych funkcjonalności. Możliwość szybkiego ładowania auta elektrycznego, wbudowane modemy internetowe do zdalnego zarządzania czy też regulacja prądu elektrycznego podczas ładowania – to tylko niektóre z dostępnych opcji.

Oprócz tego wszystkie nasze ładowarki do pojazdów elektrycznych spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Są również intuicyjne w obsłudze, co usprawnia korzystanie z nich. Wszystko to sprawia, że ładowanie samochodu elektrycznego jest łatwe i bezpieczne.

proftechnik radom

Fachowość potwierdzona rzetelnymi realizacjami

proftechnik opinie

Super fachowcy. Rzetelni, terminowi i ceny mają konkurencyjne. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług.

Polecam! Świetna realizacja, szybko i profesjonalnie!

Sprawnie przeprowadzony montaż, ale przede wszystkim profesjonalnie. POLECAM !

Wszystko świetne i profesjonalnie.
Polecam

Z życia firmy

Panasonic PRO Partners

Panasonic PRO Partners

Umowa Panasonic PRO Partners na kolejny rok właśnie podpisana! Jesteśmy bardzo dumni z tej współpracy i tak jak dotychczas dołożymy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była zawsze na najwyższym poziomie!

Premiera pomp ciepła PANASONIC generacji K oraz L

Premiera pomp ciepła PANASONIC generacji K oraz L

27 marca 2023 wzięliśmy udział w bardzo ważnym wydarzeniu, jakim była premiera pomp ciepła PANASONIC generacji K oraz L. W konferencji wzięli udział wszyscy PRO Partnerzy w Polsce oraz inni zaproszeni goście z mediów branżowych.

Wspieramy radomski sport

Wspieramy radomski sport

Jesteśmy dumni, że mamy możliwość dołożenia małej cegiełki do rozwoju radomskiego sportu! Trzymamy kciuki za Wasze sukcesy HydroTruck Radom!