Fotowoltaika – Sprawdzona technologia

Jako profesjonaliści oferujemy i montujemy wyłącznie sprzęt markowy i sprawdzony. Producenci inwerterów i modułów, które instalujemy to światowi liderzy na rynku fotowoltaicznym, którzy wyznaczając swoje standardy w branży oferują sprzęt najwyższej jakości, długą gwarancję, jak i szybkie wsparcie techniczne.

Instalujemy inwertery takich marek jak:

Proponowane przez nas moduły PV to:

CO NAS WYRÓŻNIA?

R

ANALIZA

Każda oferta zanim trafi do klienta jest szczegółowo analizowana pod kątem technicznym i aspektem opłacalności. Główną zasadą naszej działalności jest doradzać dobrze i mądrze, nie za wszelką cenę. Informujemy klienta o rzeczywistych możliwościach zwrotu pokazując prawdziwe dane z pracujących już instalacji, do których mamy dostęp on-line. Nie podejmujemy się instalacji w obiektach, gdzie nie widzimy opłacalności takiej inwestycji dla klienta

R

AUDYT

Każdorazowo oferta poprzedzona jest wizją lokalną u klienta wraz z przeprowadzoną wnikliwą analizą możliwości instalacji w obiekcie (położenie instalacji względem kierunków świata, warunków technicznych, dostępu, bezpieczeństwa). Nie ofertujemy zdalnie. Instalacja fotowoltaiczna to nie towar dostępny na półce w sklepie. Każdy budynek jest inny, każda instalacja wygląda inaczej, każdy klient ma swoje indywidualne wymagania, do których staramy się dostosować.

R

ESTETYKA

Przywiązujemy bardzo dużą uwagę do estetyki wykonania instalacji, zarówno na dachu, czy w ogrodzie, jak i w miejscach, gdzie montujemy inwerter. Wszelkiego rodzaju przewody i połączenia są odpowiednio zabezpieczone, a trasy kablowe poprowadzone w sposób jak najmniej widoczny oraz inwazyjny.

R

BEZPIECZEŃSTWO

Jeżeli budynek nie posiada szyny wyrównawczej w cenie kompletnej instalacji zawarte jest również wykonanie jej uziemienia, które stanowi warunek konieczny bezpiecznej pracy systemu PV. Uziemienie instalacji jest elementem ochrony przeciwporażeniowej, przeciwprzepięciowej oraz odgromowej.

Nie pobieramy dodatkowych opłat za wykonanie uziemienia instalacji. Jest i będzie to u nas standardem. Każdy klient wraz z dokumentacją dostaje protokół z pomiaru uziemienia.

Nasze instalacje zabezpieczamy ochronnikami przeciwprzepięciowymi zarówno po stronie modułów PV, jak i instalacji elektrycznej budynku.

R

JAKOŚĆ

w każdej, nawet najmniejszej instalacji stosujemy markowe kable solarne o przekroju 6 mm2. Jest to jeden z najważniejszych elementów instalacji, którym prąd z modułów PV płynie do naszej wewnętrznej instalacji, a jego jakość pozwoli nam cieszyć się długą i co najważniejsze bezpieczniejszą pracą zainstalowanego systemu.

R

NAJWAŻNIEJSZY JEST KLIENT

Jesteśmy dla WAS, szanujemy każdą decyzję klienta i staramy się dopracować z naszymi klientami każdy szczegół zanim przystąpimy do realizacji. Nie odjeżdżamy dopóki nie zobaczymy zadowolenia na twarzy klienta. Każdą instalację kończymy podpisaniem protokołu odbioru, aby obydwie strony miały potwierdzenie poprawności wykonanych prac.