Robot basenowy X-WARRIOR 60

Wystarczy ustawić zadanie i tryb czyszczenia w aplikacji X-Warrior, bezprzewodowego robota do czyszczenia basenu o najdłuższej wytrzymałości, który obiecuje utrzymać basen w czystości nawet przez 2 tygodnie po jednym ładowaniu.

Inteligentna ścieżka 3DS
Dzięki zaawansowanemu systemowi sterowania X-Warrior analizuje środowisko basenu i planuje najbardziej wydajną ścieżkę czyszczenia, oszczędzając 60% czasu czyszczenia!

Wakacyjny tryb AI
Wakacyjny tryb AI pozwala użytkownikom na 1-krotne ładowanie przez 2 tygodnie, wykorzystując i planując cykl czyszczenia. Wtedy gdy właściciel wyjeżdża na wakagcje, X-Warrior, nadal może automatycznie utrzymywać basen z krystalicznie czystą wodą w ustawionym czasie czyszczenia.

i-MAPPING
Inteligentny system nawigacyjny, który wykorzystuje sześć wbudowanych czujników oczyszczacza, połączonych z zaawansowanym inteligentnym oprogramowaniem, co skutkuje zdolnością oczyszczacza do precyzyjnego i efektywnego poruszania się wokół basenu o dowolnym kształcie. Dzięki sześciu wbudowanym czujnikom, nasz oczyszczacz wykrywa różnicę między dnem basenu a ścianami basenu, co daje możliwość szybkiego zamiatania dna, idealnego na ostatnią chwilę. Może również wykryć linię wody basenu i będzie się po niej ścierać, usuwając wszelkie nagromadzenia brudu, które są typowe dla tego obszaru.

robot basenowy

Podstawowe dane techniczne

Maksymalna długość basenu (m): 50

Przepływ pompy (m3/h): 18

Filtr: 0.18 mm

Typ silnika: Bezszczotkowy

Przeniesienie napędu: Złącza magnetyczne

Baterie litowo-jonowe (25.9V): 10.4Ah

Zasilacz

Ładowanie indukcyjne: Tak

Tryb ładowania: Automatyczny

Średni czas ładowania: 04:00

Średni czas pracy +/- 20%/: 06:00

Komunikacja

Nawigacja: i-MAPPING
3D S-Path

Dodatkowe informacje

Tryb czyszczenia: Podłoga / Podłoga i ściany & linia wody

Cykle czyszczenia: 30 min / 60 min / 120 min

AI Mode: Co 1/2/3 dni czyszczenia (auto-start)

Inne funkcje: Automatyczny powrót do bazy

Waga: 11.4 kg

,

Długość basenu:

do 50 m

Czas pełnego ładowania:

04:00 h
Cena: 7 329,00 zł zł